883 993 552
Darmowa dostawa przy zakupach pow. 240 zł
  Strona główna1 » DORIAN YATES

  Kategorie

  Szukaj

  Opinie o produktach

  DORIAN YATES

  DORIAN YATES Suplementy Dorian Yates kierowane są do profesjonalnych sportowców. Osób, które chcą osiągnąć maksymalne wyniki i stanąć do walki z najlepszymi kulturystami z całego świata. Dorian Yates od zawsze swoje produkty kieruje do najbardziej wymagających ze względu na ich niebywałą jakość oraz posiadane właściwości.
  Dorian Yates proponuje między innymi potężne gainery węglowodanowo-białkowe. Kierowane są one do osób, mających ogromne zapotrzebowanie na najwyższej jakości proteiny. Do najbardziej wymagających osób. Gainer drastycznie przyspiesza budowę masy mięśniowej oraz przyspiesza sam proces regeneracji. Dzięki dużym nadwyżkom możliwe jest zatrzymanie składników mineralnych w organizmie jeszcze po treningu. Dzięki temu przyczyniają się one do przyspieszenia samego procesu regeneracji.
  Skład suplementów Dorian Yates pozwala na wykonanie dużo bardziej wymagającego treningu a przy tym odczucie po nim znacznie mniejszych zakwasów. Wszystko to za sprawą odpowiedniego składu produktu, który powstał przy współpracy z dietetykami oraz samymi kulturystami. W ten właśnie sposób powstał wręcz idealny produkt.
   
  Szukaj
  Zakres cen od do
  Tylko nowości
  Tylko promocje
  Brak produktów ...