883 993 552
Darmowa dostawa przy zakupach pow. 240 zł
  Strona główna1 » FITMAX

  Kategorie

  Szukaj

  Opinie o produktach

  FITMAX

  FITMAX


   

  STAWIAMY NA JAKOŚĆ to najważniejsze i podstawowe hasło polskiego producenta odżywek dla sportowców i suplementów diety FitMax. Wszystkie produkty powstają zgodnie z odpowiednimi normami jakości, aktualnymi przepisami i standardami obowiązującym w Polsce i Unii Europejskiej oraz na całym świecie.

   

  Ponad 15 lat obecności na rynku firmy FitMax to bardzo duże doświadczenie poparte odpowiednią wiedzą oraz ścisłą współpracą z sportowcami wszystkich dyscyplin sportowych. Doświadczenie to pozwala na zaspakajanie bieżących potrzeb rynku odżywek i suplementów w produkty najbardziej skuteczne w wspomaganiu wysiłku fizycznego u sportowców wszystkich dyscyplin sportowych. Wiedza teoretyczna poparta jest praktycznym wykorzystaniem tych produktów na co dzień przez zawodników FITMAX TEAM, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami i uwagami z pracownikami firmy. Ich uwagi znajdują potem odzwierciedlenie w modyfikowanych lub powstających, nowych składach i formułach produktów FitMax.

  FITMAX TO - JAKOŚĆ.

  Jakość to najważniejsze i podstawowe hasło polskiego producenta odżywek dla sportowców i suplementów diety FitMax. Wszystkie produkty powstają zgodnie z odpowiednimi normami jakości, aktualnymi przepisami i standardami obowiązującym w Polsce i Unii Europejskiej oraz na całym świecie.


   

   

  FITMAX TO - DOŚWIADCZENIE.

  Ponad 15 lat obecności na rynku firmy FitMax to bardzo duże doświadczenie poparte odpowiednią wiedzą oraz ścisłą współpracą z sportowcami wszystkich dyscyplin sportowych. Doświadczenie to pozwala na zaspakajanie bieżących potrzeb rynku odżywek i suplementów w produkty najbardziej skuteczne w wspomaganiu wysiłku fizycznego u sportowców wszystkich dyscyplin sportowych. Wiedza teoretyczna poparta jest praktycznym wykorzystaniem tych produktów na co dzień przez zawodnikó stosujących odżywki FitMax, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami i uwagami z pracownikami firmy. Ich uwagi znajdują potem odzwierciedlenie w modyfikowanych lub powstających, nowych składach i formułach produktów FitMax.


   

   

  FITMAX TO - INNOWACYJNOŚĆ.

  Innowacyjne i zgodne z rozwojem nauki o wspomaganiu wysiłku fizycznego składy produktów produkowane są z najwyższej jakości i opatentowanych surowców dostępnych na całym świecie. FitMax wykorzystuje do produkcji swoich produktów następujące, opatentowane surowce CARBOLAC, ISOLAC, PEPTOPRO,VINITROX, CREAPURE. Dodatkowo do produkcji produktów smakowych firma jako jedna z niewielu wykorzystuje tylko naturalne smaki i aromaty pozyskiwane z soków owocowych w specjalnym procesie technologicznym. Dostarczają one dodatkowo porcji naturalnych witamin, minerałów i antyoksydantów tak istotnych dla sportowców.