883 993 552
Darmowa dostawa przy zakupach pow. 240 zł
  Strona główna1 » HI TEC

  Kategorie

  Szukaj

  Nasze hity

  Opinie o produktach

  HI TEC

  HI TEC

  Hi-Tec to marka, która od 1974 roku wspiera aktywnych w zdobywaniu szczytów – tych pierwszych i tych setnych w życiu, tych najniższych i tych najwyższych, tych dosłownych, górskich i tych po prostu związanych ze sportem. 


  Dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo

  Wiemy, że aktywność fizyczna to nie tylko pasja i przyjemność, ale też wyzwanie, zmaganie się z własnymi słabościami i przeciwnościami, jakie stawia przed człowiekiem natura. Właśnie dlatego regularnie tworzymy rozwiązania, które poprawiają Twoje bezpieczeństwo na szlaku, zapewniają komfort podczas wysiłku fizycznego i chronią przed niesprzyjającymi warunkami.


  Inspirujemy aktywnych ludzi na całym świecie

  Marka Hi-Tec została założona w Wielkiej Brytanii, ale dziś dostępna jest na całym świecie: od Argentyny, przez Zimbabwe, po Chiny i Australię.  Globalnie Hi-Tec dostarcza obuwie i odzież do uprawiania takich dyscyplin, jak bieganie, squash, golf, trekking. W Polsce skupiliśmy się na produkcji odzieży outdoorowej, przeznaczonej dla miłośników górskich wędrówek. Nasze produkty dostępne są w sieci salonów Martes Sport, który jest też oficjalnym przedstawicielem naszej marki w Polsce.

   

   
  Szukaj
  Zakres cen od do
  Tylko nowości
  Tylko promocje
  ROZMIAR