883 993 552
Darmowa dostawa przy zakupach pow. 240 zł
  Strona główna1 » UNS SUPPLEMENTS

  Kategorie

  Szukaj

  Opinie o produktach

  UNS SUPPLEMENTS

  UNS SUPPLEMENTS to marka odżywek i suplementów stworzona z myślą o sportowcach i osobach aktywnych. Nasza oferta bogata jest o produkty, które skutecznie wspomagają budowanie masy mięśniowej, redukcje tkanki tłuszczowej oraz o preparaty dzięki którym można zadbać o swoje zdrowie, kondycje i witalność. To nie wszystko, albowiem tworząc naszą markę zadbaliśmy również o suplementy przed treningowe, regeneratory stawów, a także boostery testosteronu.

  UNS SUPPLEMENTS to gwarancja najlepszej jakości i skuteczności oparta na wieloletnim doświadczeniu. Współpraca z ośrodkami naukowymi o badawczymi pozwoliła zadbać z doskonałą precyzją o jakość i skuteczność produkowanych przez nas suplementów i odżywek. 

  Preparaty tworzone przez naszą firmę regularnie poddawane są drobiazgowym badaniom. Regularnie korzystamy z renomowanych ośrodków i instytutów badawczych, które od lat pozytywnie wypowiadają się o naszych suplementach i odżywkach. Jednocześnie pozytywna jest dla nas najlepszym gwarantem. Od zawsze przykładaliśmy uwagę do jakości, dlatego nasza produkcja odbywa się zgodnie ze standardami współczesnej biotechnologii. Ogromny nacisk na stosowanie procedur "Dobrej Praktyki Produkcyjnej" (Good Manufacturing Practice) oraz "Dobrej Praktyki Higienicznej" (Good Hygiene Practice) pozwala nam uniknąć wszelkiego rodzaju zagrożeń. 


   
  Szukaj
  Zakres cen od do
  Tylko nowości
  Tylko promocje
  KAPSUŁKI